Kevin Stormo er sentral midtbanespiller, men kan også bekle en midtstopperrolle ettersom kondisjonen har begynt si takk for seg allerede som 26-åring. Tross kondisjonsproblemer vil Kevins fotballhode og ro med ballen være viktig for oss resten av sesongen.
Stormo vil ikke kommentere grunnen til at han forlater hardtsatsende Heimdal FK, men røper at en noe lavere treningsmengde hadde innvirkning på avgjørelsen.
Informasjonsansvarlig i Heimdal, Øyvind Skaset, forteller at Stormo er en spiller som går rett inn på hvilket som helst lag, både i fjerde og femtedivisjon. Synd at han ikke orket å satse i 3.divisjon, men dere får sikker mye glede av han framover. Han har et klokt fotballhode, er taklingssterk samt at han er kald i hodet. I tillegg er han en knakende god kar utenfor banen og en skikkelig lagspiller, forteller Skaset til Leinstrand Fotball.
Trener Størvold har coachet Stormo tidligere og han er henrykt over å få et nytt klokt fotballhode inn i stallen.
Lagleder Foss forteller til Leinstrand Fotballs utsendte at det er viktig med bredde i stallen. Til helgas borteoppgjør mot Bjørgan2/Åfjord2 har vi hele 16 forfall. Ganske utrolig.
Vi ønsker Kevin lykke til i den røde og hvite drakta.